BLOG

        Spoločnosť Versace 19•69 Abbigliamento Sportivo Srl založil v roku 2001 Alessandro Versace v Miláne. So svojou odbornosťou a dlhoročnými skúsenosťami v oblasti dizajnu a módy vytvorila spoločnosť Alessandro Versace koncepciu vysoko ovládanú talianskou eleganciou, štýlom a kvalitou. V súčasnosti Versace 19•69 Abbigliamento Sportivo Srl, pokračuje v tejto tradícii a vytvára individuálny štýl línií, tvarov a materiálov, ktoré sledujú súčasné trendy a hlavne napĺňajú potreby spotrebiteľov.

          Versace 19•69 Abbigliamento Sportivo Srl sa zameriava na ochranu kvality vo všetkých oblastiach činnosti značky. Zachováva svoju tradíciu a eleganciu vďaka nepretržitému postupu tvorby a inovácie v oblasti módy a všeobecných trendov. Každý krok vývoja značky v rámci spoločnosti, ale aj v nových spoluprácach, je charakterizovaný opatrnou účasťou, aby sa zabezpečila kvalita bez kompromisov. Spoločnosť stanovuje usmernenia a požiadavky svojich aktivít tým, že zdôrazňuje a zabezpečuje jej bezkonkurenčnú značku.

Hodnoty spoločnosti:

Kvalita - Vo všetkých oblastiach podnikovej činnosti zabezpečuje kvalita výsledok a konečný produkt, ako aj image spoločnosti po celom svete.

Zodpovednosť - Smerom k značke, výrobkom, spotrebiteľovi.

Kreativita - nepretržitý výskum a sledovanie medzinárodných trendov a potrieb spotrebiteľov s originálnosťou a predstavivosťou pre správne využitie značky.

Podnikanie - Vhodné partnerstvá na celom svete vedú k nepretržitému a stabilnému vývoju a vývoju značky.